Przeskocz do treści

Regulator ogrzewania Elektra Poznań

Adaptacyjny, internetowy sterownik OWD5 - charakterystyka wyrobu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w jednym urządzeniu walory rozwiniętego regulatora elektronicznego z opcją zdalnego sterowania przez smartfon.

Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami zasilanymi na prąd, grzejnikami CO.

Ma dotykowy panelo wymiarach dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, reagujący na dotyk wyświetlacz i bezprzewodowe sterowanie przy pomocy internetu. Daje opcję programowania komfortu ciepła w okresie całej doby oraz tygodniowym. Sterownik uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i zna, w jakim momencie należy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, by osiągnąć żądaną temperaturę o ustalonej porze dnia. System programowania obejmuje 6 trybów w ciągu doby. Istnieje możliwość przypisania do pojedynczego zdarzenia różnej temperatury.

To, co najważniejsze

  • wysoka dokładność utrzymywanej ciepłoty,
  • funkcja adaptacyjna - nabywa wiedzy o czasie reakcji schematu ogrzewania i pomieszczenia - dla tego umie wcześniej włączyć ogrzewanie aby osiągnąć żądaną temperaturę o konkretnej godzinie,
  • bezprzewodowe sterowanie przez komputer - weryfikacja i opcja zmian ciepłoty bez uzależnienia od statusu gdzie się znajdujesz - wystarczy zainstalować apkę na telefon – możesz sterować nawet paroma regulatorami z tej samej apki.
  • całościowa obsługa w języku polskim,

Sterownik przesyłany jest z czujnikiem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu sensorem podłogowym.

Modułowa obudowa pozwala na montaż w ramkach różnych wytwórców np w celu zespolenie z załącznikami elektrycznymi. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm